MİSYONUMUZ

Tecrübeli ve eğitimli personeli ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, yarattığı müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olmaktır. Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz Boyasız Göçük Onarım sektöründe önder bir oto firması olmaktır.

Dünya standartlarında, gelişen oto teknolojilerine uygun yapılar üretmektir.

Başarılarımızı sürekli kılmak ve uzun vadeye taşımak ana hedefimizdir. Değişime hızla uyum sağlayan, üretken, verimli ve çabuk tepki veren bir kurum olacağız. Koşullar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve hizmet politikasından ilkelerimizden ve dürüst kimliğimizden taviz vermeyeceğiz.

Firmamızın ana hedefi; ürettiği hasar onarım işleri ile yüksek yaşam kalitesi oluşturmak, yaşam standartlarını yükseltmek ve çevre değerini geliştirmektir. Konusunda uzmanlaşmış en iyi usta ve mühendislerle çalışıp yenilikçi, fonksiyonel ve estetik tasarımlarla en iyi projeleri hayata geçirmektir.

Modern teknolojinin elverdiği en ileri oto kaporta tekniklerini en yeni oto malzemelerini araştırmak ve kullanmak yine firmamızın en önemli görevlerinden biridir.

VİZYONUMUZ

Zirve Oto olarak vizyonumuz, temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, oto ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede yaşam felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımız gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmaktır.

  • Varlık nedenimiz olan müşterilerimizin önceliklerine saygı göstermek,
  • Müşterilerimiz için güvenli yapılar, mekanlar ve iş ortaklıkları yaratmak,
  • Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer almayı sürdürmek,
  • Çağdaş ve modern Türkiye imajının oluşturulmasına katkıda bulunmaya devam etmektir.